ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхід Бібліотека Східноєвропейського
національного університету


вул. Винниченка,30а м. Луцьк, Волинська обл., 43005

тел./факс (0332) 24-40-38Головна сторінка
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"|RSS


Шукайте в інших бібліотеках:
WorldCat.org >>
 
 

     Ця сторінка створена на допомогу студентам, які займаються науково-дослідницькою діяльністю, а також аспірантам, здобувачам, котрі готуються до захисту дисертації. Представлені матеріали містять інформацію із загальними рекомендаціями та прикладами бібліографічного оформлення науково-дослідницької роботи з урахуванням чинних в Україні стандартів та вимог. Наведено перелік нормативних документів необхідний для складання списку використаних джерел у наукових працях.

     Інформаційно-бібліографічним відділом підготовлено зразки бібліографічного опису різних видів видань згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, які стануть у нагоді при написанні курсових та дипломних робіт.

      У рубриці «Корисні посилання» пропонуємо ознайомитись із методичними порадами, укладеними фахівцями провідних вітчизняних наукових бібліотек.

Визначення індексу УДК та авторського знаку

     Отримати класифікаційний індекс за Універсальною десятковою класифікацією (УДК) та авторський знак можна, надіславши запит на електронну скриньку vnod.snu@gmail.com. Для цього необхідно надати такі відомості:

  • автор,
  • назва документу (тез доповідей, статті, дисертації, монографії, підручника тощо),
  • ключові слова,
  • анотація.

Послуга надається лише викладачам, аспірантам, докторантам, співробітникам та студентам СНУ ім. Лесі Українки.

Для самостійного визначення індексу див. скорочені таблиці УДК українською мовою

Для бажаючих навчитись самостійно визначати класифікаційний індекс за таблицями Універсальної десяткової класифікації (УДК) на свій науковий доробок, бібліотека проводить індивідуальні консультації. Ця безкоштовна послуга пропонується лише для професорсько-викладацького складу СНУ ім. Лесі Українки.

Індивідуальні консультації науковцям університету щодо самостійного визначення індексу УДК на наукові роботи надаються у вівторок і четвер з 1030 до 1230 у науково-методичному відділі бібліотеки за адресою вул. Винниченка, 30а, каб. № 14. Про зустріч необхідно попередньо домовитись за допомогою електронної пошти nmv.snu@gmail.com. Консультації проводить кандидат історичних наук, провідний бібліотекар Сажок Оксана Василівна.

СТУДЕНТУ

АСПІРАНТУ

Останні зміни 26.02.2019

 
 
Вхід на сайт

Пошук

Поділитись

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Архів записів

 
 

Бібліотека Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки © 2019