ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхід Бібліотека Східноєвропейського
національного університету


вул. Винниченка,30а м. Луцьк, Волинська обл., 43005

тел./факс (0332) 24-40-38Головна сторінка
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"|RSS

 
 Головна » Архів матеріалів

Коштом Міністерства освіти і науки України Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки у 2020 році має доступ до наукометричних баз даних Web of Science, Scopus та до контенту  Springer 

Адреса доступу до WoS: https://goo.gl/Bzws7j  

Адреса доступу до Scopus: https://www.scopus.com

Адреса доступу до Springer : https://link.springer.com/

У рамках проекту  «Students' Mobility Capacity Building in Higher Education in Ukraine and Serbia / MILETUS» програми ERASMUS+ для науковців та студентів університету відкрито доступ до  SpringerLink's eBook collection - Education.

Адреса доступуhttps://bit.ly/2Gq5vnG

 

ДОСТУП ДО ЦИХ БАЗ В ЛОКАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ УНІВЕРСИТЕТУ!

За консультаціями та для замовлення тренінгів звертатись до заступника директора бібліотеки Онисько Галини Дмитрівни (центральний корпус бібліотеки, каб. 38)  Onysko.Galyna@eenu.edu.ua. 

Переглядів: 881 | Додав: Бібліотекар | Дата: 09.11.2018 | Коментарі (0)

У зв’язку з запровадженням КАРАНТИНУ  обслуговування читачів бібліотеки здійснюватись не буде

Переглядів: 64 | Додав: Бібліотекар | Дата: 17.03.2020 | Коментарі (0)

Ліна Костенко – велична поетеса сучасності, геніальна, неперевершена, особистість з великої літери. Ідейно-тематична різноманітність її творів, їх жанрово-стильова парадигма, поетична майстерність поетеси привертають увагу багатьох читачів, науковців та дослідників української літературної спадщини.

З метою популяризації творів видатної поетеси-шістдесятниці підготовлено рекомендаційний бібліографічний покажчик :

Світ слова Ліни Костенко [Електронний ресурс] : рекомендац. бібліогр. покажч. до 90-річчя від дня народж. / Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека. - Електрон. текст. дані. - Луцьк, 2020. - 245 назв ; покажч. назв.

Основними джерелами добору матеріалів для якого є довідковий апарат бібліотеки Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки та електронні фонди Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського.

У покажчику відображено публікації творів Ліни Костенко і бібліографічні матеріали про її творчий шлях за період з 1961 по 2019 рік.

Переглядів: 64 | Додав: Бібліотекар | Дата: 16.03.2020 | Коментарі (0)

Щороку на початку березня Україна вшановує свого геніального поета, якого називають Великим Кобзарем.  Постать Тараса Григоровича Шевченка в українській та світовій культурі настільки багатогранна, що вчені різних галузей виявлятимуть і знаходитимуть все нові аспекти для осмислення його творчої спадщини, зокрема, і в музикознавстві.

Музична шевченкіана – невід’ємна складова духовної культури українського народу. На сучасному історичному етапі, у контексті відродження національної свідомості, перед композиторами стає нелегке завдання розширення горизонтів проникнення творчої думки в глибини художнього світу Т. Шевченка. Кожний музичний твір має власну цінність як носій певного художнього досвіду, що містить знакові музичні лексеми, призначені для передачі «генетичного коду» духовності української нації, що міститься в творчості великого Кобзаря .

(Бондар С. Музична шевченкіана у творчості сучасних харківських композиторів )

Пропонуємо ознайомитись з новим бібліографічним списком , який був підготовлений з нагоди пам’ятних днів:

Сторінками музичної Шевченкіани [Електронний ресурс] : рекомендац. бібліогр. список літ. до дня народж. Т. Г. Шевченка / Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека. - Електрон. текст. дані. - Луцьк, 2020. - 31 назва.

Бібліографічні матеріали висвітлюють жанрові та стильові ознаки музичної шевченкіани на сучасному етапі розвитку, її виховну силу та місце в творчому доробку митців України.

 

Переглядів: 87 | Додав: Бібліотекар | Дата: 05.03.2020 | Коментарі (0)

У вівторок, 10 березня, о 13.30 у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться загальноуніверситетський конкурс читців «Насущні заповіти Кобзаря»

Місце проведення: конференц-зал бібліотеки(каб. 53)

Переглядів: 61 | Додав: Бібліотекар | Дата: 04.03.2020 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 80 81 »
 
 
Вхід на сайт

Пошук

Поділитись

Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
 
Бібліотека Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки © 2020