ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхід Бібліотека Східноєвропейського
національного університету


вул. Винниченка,30а м. Луцьк, Волинська обл., 43005

тел./факс (0332) 24-40-38Головна сторінка
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"|RSS

 
 Головна » Архів матеріалів

Мрієте про святкове фото від професійного фотографа?!
Студрада факультету журналістики та філології і Бібліотека запрошують 20.12.2018 з 10 години здійснити свою мрію разом з фотографом Катериною Лащук у фотозоні на другому поверсі бібліотеки.

 

Переглядів: 56 | Додав: Бібліотекар | Дата: 19.12.2018 | Коментарі (0)

8 грудня 2018 р. – громадськість України і українська діаспора відзначають славний ювілей – 150 років від дня заснування Всеукраїнського товариства "Просвіта". Це найдавніша громадська організація не лише в нашій державі, а й одне з найстаріших просвітницьких об’єднань в Європі. Діяльність "Просвіти" завжди, від дня заснування у Львові 1868 року, мала велику мету: незалежність України, державність народу, об’єднаного прагненнями зберегти і примножити власну духовність, рідну мову, історію, культуру. Саме за те її визнав, полюбив, зберіг рідний народ, за те переслідували і нищили вороги. Біля джерел "Просвіти" стояли кращі сини і дочки українського народу, діячі культури, священики, меценати.

У бібліографічному покажчику

"Просвіта" – 150 років історії"  [Електронний ресурс] : рекомендац. бібліогр. покажч. / Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека. - Луцьк, 2018. - 151 назва ; імен. покажч. ; покажч. геогр. назв.

на основі бібліографічних матеріалів висвітлюється діяльність найвизначнішої української громадської організації.

Метою покажчика є спроба зібрати бібліографічні відомості про віхи історії та діяльності товариства "Просвіта", наявні у фондах бібліотеки СНУ ім. Лесі Українки. Видання не претендує на вичерпність, це перш за все рекомендаційний покажчик, який розрахований на викладачів, студентів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться таким історично-культурним феноменом, як "Просвіта".

Переглядів: 65 | Додав: Бібліотекар | Дата: 06.12.2018 | Коментарі (0)

Просимо Вас звернути увагу на нову сторінку «На допомогу досліднику», яка створена на допомогу студентам, які займаються науково-дослідницькою діяльністю, а також аспірантам, здобувачам, котрі готуються до захисту дисертації, та викладачам. Представлені матеріали містять інформацію із загальними рекомендаціями та прикладами бібліографічного оформлення з урахуванням чинних в Україні стандартів та вимог. Наведено перелік нормативних документів необхідний для складання списку використаних джерел у наукових працях.

Інформаційно-бібліографічним відділом підготовлено зразки бібліографічного опису різних видів видань згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, які стануть у нагоді при написанні курсових та дипломних робіт.

У рубриці «Корисні посилання» пропонуємо ознайомитись із методичними порадами, укладеними фахівцями провідних вітчизняних наукових бібліотек.

Переглядів: 96 | Додав: Бібліотекар | Дата: 05.12.2018 | Коментарі (0)

Ім’я українського композитора Платона Іларіоновича Майбороди багатьом знайоме ще з дитинства. Його пісенна творчість – яскрава сторінка української музичної культури. Адже пісням П. Майбороди випала щаслива доля стати народними, його музика звучить в ефірі, зі сцени, а доробок митця загальновизнано класикою української пісні. Сила пісенного доробку композитора полягає в його громадянськості, простоті, щирості, задушевності, в його справжній народності й національності.

Твори П. Майбороди знайшли відгук у серцях слухачів не тільки в нашій країні, але й далеко за її межами.

Його пісні серед нас [Електронний ресурс] : рекомендац. бібліогр. список літ. до 100-річчя від дня народж. П. І. Майбороди / Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. Л. Л. Дейнека. - Луцьк, 2018. - 17 назв.

Рекомендовано бібліографічні матеріали, які висвітлюють життєвий і творчий шлях відомого українського композитора-пісняра Платона Іларіоновича Майбороди. 

Переглядів: 58 | Додав: Бібліотекар | Дата: 03.12.2018 | Коментарі (0)

27 листопада 2018 р. – 100 років від дня народження видатного українського вченого зі світовим ім’ям, Героя України, мудрої та далекоглядної людини Бориса Євгеновича Патона. З його іменем, починаючи з другої половини ХХ століття, пов’язана ціла епоха у розвитку української науки. Людина-легенда, видатний вчений у галузі зварювання, металургії і технології металів. Його винаходами, а їх понад 400, користуються в усьому світі. Одне з найбільших останніх досягнень – унікальна технологія зварювання живих тканин. Завдяки їй врятовано щонайменше 100 тисяч життів лише в Україні.

Самовіддану подвижницьку працю Бориса Євгеновича відзначено численними науковими нагородами, а саме: золотими медалями ім. М. В. Ломоносова і С. І. Вавілова, золотою медаллю ім. Л. Лозанна Асоціації металургів Італії, золотою медаллю ім. В. Г. Шухова Союзу інженерів і науково-технічних товариств Росії, золотою медаллю Всесвітньої організації інтелектуальної власності, срібною медаллю ім. Ейнштейна ЮНЕСКО, орденами, грамотами.

     Завжди в пошуку [Електронний ресурс] : рекомендац. бібліогр. список літ. д 100-річчя від дня народж. акад. Б. Є. Патона / Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека. - Луцьк, 2018. - 19 назв.

Рекомендовано бібліографічні матеріали, які висвітлюють життєвий і творчий шлях видатного українського вченого зі світовим ім'ям Б. Є. Патона.

 

Переглядів: 74 | Додав: Бібліотекар | Дата: 27.11.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 72 73 »
 
 
Вхід на сайт

Пошук

Поділитись

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
 
Бібліотека Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки © 2019